Ja

PONUKA KURZOV

Anglický kurzík

Tento kurzík je určený dvojročným až trojročným detičkám. Prebieha vo štvrtok o desiatej a trvá hodinku. Platí sa priamo na mieste 4 eurá. Prísť môžete ktorýkoľvek štvrtok, stačí, keď sa na kurzík prihlásite počas týždňa (najlepšie do stredy) emailom alebo cez facebook. Na kurzíku je maximálne päť detičiek. Detičky sa oboznamujú s anglickým jazykom zapájaním všetkých zmyslov. Hráme sa, spievame, tancujeme a tvoríme. Hravou formou spoznávame veci, ktoré tvoria detský svet. Posledných 15 minút je vyhradených na individuálnu hru. Rodičia sú vítaní pridať sa k nám alebo si vychutnať dobrú kávičku a chvíľku "ničnerobenia". Tešíme sa na vás!

Trojroční až päťroční

Kurz prebieha jedenkrát do týždňa a v skupine je maximálne päť detí. Hravou formou sa oboznamujeme s anglickým jazykom. Veľa sa rozprávame, hráme, pohybujeme, spievame a tvoríme. Celým kurzom deti sprevádzajú bábky Jeni a Mike. Hodina prebieha výlučne v anglickom jazyku. Rodičia môžu na chvíľku "vypnúť" a posedieť si pri kávičke. Príďte sa pozrieť na ukážkovú hodinu, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa. Dátum a čas ukážkovej hodiny a celého kurzu nájdete v Aktualitách.

Prváci

V skupine je maximálne päť detí a kurz prebieha raz do týždňa. Spievame, tancujeme, hráme sa, tvoríme a rozprávame sa. Hodina je vedená výlučne v anglickom jazyku. Celým kurzom deti sprevádzajú bábky Jeni a Mike. Deti si nepotrebujú dokupovať žiadne učebné materiály, veľký dôraz kladieme hlavne na komunikáciu hrou. Rodičia si môžu u nás dať dobrú kávičku alebo si dieťa vyzdvihnúť po skončení hodiny. Ak nie ste úplne rozhodnutí, či tento kurz je ten správny pre vaše dieťa, príďte sa pozrieť na našu ukážkovú hodinu. Dátum ukážkovej hodiny a čas kurzu nájdete v Aktualitách.

Druháci a tretiaci

V skupine je maximálne päť detí a kurz prebieha raz do týždňa. Spievame, tancujeme, hráme sa, tvoríme a  veľa sa rozprávame. Hodina je vedená výlučne v anglickom jazyku. Opakujeme a hravým spôsobom nadväzujeme na to, čo sa už naučili v  škole. Celým kurzom deti sprevádzajú bábky Jeni a Mike. Rodičia si môžu u nás spraviť dobrú kávičku alebo si dieťa vyzdvihnúť po skončení hodiny. Dátum a čas kurzu nájdete v Aktualitách a  aj čas ukážkovej hodiny, ktorá je pre vás a vaše deti zdarma.

Individuálny kurz pre deti a dospelých

Tento kurz je zameraný na potreby konkrétneho študenta. Na kurze ste len vy a vyučujúci. Prispôsobíme sa vášmu tempu učenia sa, vedomostiam a celkovým požiadavkám. Sústredíme sa na to, čo sa potrebujete a chcete naučiť vy. V prípade záujmu o individuálny kurz nás informujte mailom.

Konverzačný kurz pre mamičky

Tento kurz prebieha jedenkrát do týždňa a je určený pre žienky, ktoré sú doma s dieťatkom a nemajú až takú možnosť alebo motiváciu rozvíjať svoje komunikačné schopnosti v anglickom jazyku. Čaká na vás zmysluplne strávená hodinka pri káve v príjemnom prostredí. Pre deti je pripravená herňa, ktorá je spojená s učebňou, takže vášho drobca budete mať stále na očiach. Aby sme sa všetky dostali k slovu, v skupine sú maximálne tri ženy. Po mesiaci môžete vyhodnotiť, či vám tento kurz niečo dáva a či to dieťatko zvláda a  veselo pokračovať ďalej. Typ kurzu (začiatočníčky, mierne pokročilé, pokročilé) sa otvára podľa záujmu o jednotlivý kurz, stačí nám napísať mail a sledovať Aktuality.

Kurz MIX

Tento kurz prebieha jedenkrát do týždňa a je určený všetkým, ktorí sa chcú zdokonaľovať v anglickom jazyku. V skupine sú najviac traja. Ak s angličtinou práve začínate, vieme, kam vás zaradiť, no ak váhate, či patríte do mierne pokročilej alebo už pokročilej skupiny, môžete si u nás napísať a vyhodnotiť krátky test, ktorý vám napovie, kam patríte. Hodiny sú vedené zaujímavým a dynamickým spôsobom, i keď nečakajte žiadne super rýchle certifikované učebné metódy a áno, pripravte sa aj na to, že sa budete musieť do toho pozrieť aj doma a robiť si domáce úlohy ☺. Typ kurzu (začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí) sa otvára podľa záujmu o jednotlivý kurz, stačí nám napísať na mail a sledovať Aktuality.

Kids Workshop

Kids Workshop prebieha výlučne v anglickom jazyku v sobotné dopoludnie. Deti sa učia anglicky hravou formou popri spoločných hrách a vyrábačkách. V cene je zahrnutý materiál na vyrábanie a  malé občerstvenie. V skupine je maximálne osem detí. Témy workshopov a dátum ich konania pravidelne aktualizujeme.

Stay in Touch with English

Tento kurz je určený školákom a prebieha v doobedňajších hodinách počas jedného týždňa cez letné prázdniny. Pomáha deťom zostať v kontakte s angličtinou aj počas voľných dní, nadväzuje na to, čo sa už naučili v škole a zároveň je zameraný na zlepšenie komunikačných zručností cez hry a vyrábačky. Kedy sa bude kurz konať a kto sa naň môže prihlásiť, vám včas oznámime v Aktualitách.

pismenka2